ארכיון לחודש מאי, 2012

לימודים אקדמיים במוסדות ללימודים גבוהים

יום שני, 28 במאי, 2012

לימודים אקדמיים פותחים בפני אנשים רבים הזדמנויות עבודה בחברות מצליחות בתפקידים טובים ובשכר גבוה. כל אדם, המבקש להתמקצע בתחום מסוים, יכול להצטרף למסלול לימודים אקדמיים באחת מהמכללות או האוניברסיטאות בארץ. קיים מגוון רב של מסלולי לימוד, כגון לימודי חינוך אקדמיים, לימודי משפטים, רפואה ועוד.

השתלמויות מורים – לימודים אקדמיים

יום שני, 28 במאי, 2012

מוסדות ללימודים גבוהים בארץ מציעים מגוון מסלולי לימוד, אשר עומדים בדרישות הסף וכל סטודנט יכול להצטרף. לימודים אקדמיים במסגרת תואר בחינוך נערכים במקומות שונים במסלולים די דומים. בין השאר ניתן להצטרף אל מסלולי לימוד, קורסים מקצועיים ואף השתלמויות למורים, שהם רק חלק ממה שרבים ממוסדות הלימוד מציעים לסטודנטים, המבקשים להתקדם ...

סדנאות צחוק לכל גיל

יום שני, 21 במאי, 2012

מדי בוקר היה הדוקטור ההודי מדאן קטריה מקטר על החיים באזני חבריו בפארק. כדי לשכוח קצת מהצרות הם היו מספקים בדיחות, פורצים בצחוקים רועמים וממתיקים את המשך יומם. תוך זמן קצר הם התחילו למחזר בדיחות והמלאי אזל. הדוקטור עלה על פטנט: צחוק מזויף! הסתבר שדי בשיחות בג'יבריש, או סתם צחוק ...

לימודי תקשורת בעידן המודרני

יום שישי, 18 במאי, 2012

העולם שבו אנחנו חיים הוא עולם מהיר במיוחד, ואם יש תחום שבו אפשר לראות את זה ולהרגיש את זה במיוחד זה תחום התקשורת.

עוברים להשקיע בקרנות גידור

יום שישי, 11 במאי, 2012

יש הרבה אפיקים שבהם אתם יכולים לפעול על מנת שתוכלו להרוויח עוד כספים מעבר למשכורת הרגילה שלכם, ואין ספק שהשקעות שונות זו אחת מהדרכים המקובלות והטובות ביותר.

אימון עסקי מניסיוני

יום רביעי, 9 במאי, 2012

בשנים הראשונות בתחילת דרכי כמנהלת, המציאות היום יומית לא הייתה קלה ופשוטה ולקח לי לא מעט זמן עד שהצלחתי להשתלב נכונה ולמלא אחר המשימות הניהוליות שלי בהצלחה.