כל מה שצריך לדעת על קורסי יועצי תדמית


פורסם בתאריך 17 בדצמבר 2014 – 16:32 | מאת חינוך ישראל

מהי תדמית והאם מדובר בכישרון מולד או יכולת מקצועית אותה ניתן לרכוש ולטפח? מהו תפקידם של יועצי התדמית והיכן הם רכשו את הכשרתם? מהו קורס יועצי תדמית ולמי הוא מיועד? כל מה שבאמת צריך לדעת על קורסי יועצי תדמית בשורות שלפניכם!

מספר מילים על יועצי תדמית

יועץ תדמית הינו איש מקצוע העוסק במתן שירותי ייעוץ לחברות, ארגונים ואנשים פרטיים (דוגמת פוליטיקאים, סלבריטאים וכדומה) בכל הנוגע לרמה התדמיתית אותה מקרינים כלפי הציבור הרחב או כלפי חברות, עסקים וארגונים אחרים הנמצאים איתם בקשרים עסקיים ברמה השוטפת. תחום ייעוץ התדמית החל להתפתח במהלך העשורים האחרונים, והוא חולש על מגוון נרחב של תחומים ותתי תחומים מחיי היומיום כגון: התחום הפוליטי, התחום העסקי, התחום הבינאישי ועוד.

קורס יועצי תדמית- מה זה בכלל?

קורסי יועצי תדמית הינם קורסים מקצועיים אשר נועדו להכשיר בעלי מקצוע בתחומי הייעוץ תדמית. קורסים אלו עוסקים במגוון נרחב של תחומי לימוד ובין היתר הם נוגעים ב: תדמית אישית, תדמית עסקית, תדמית פוליטית, תדמית ברמת התקשורת הבינאישית, תדמית באמצעות שפה מילולית ושפת הגוף, תדמית באמצעות קודים התנהגותיים, הופעה, לבוש ועוד.

בחלק מן המקרים קורסי התדמית נועדו לצרכי הכשרת יועצי תדמית כאנשי מקצוע, ובחלק אחר מן המקרים, קורסי התדמית נועדו לאנשי עסקים, פוליטיקאים, סלבריטאים, מנהלי חברות וכדומה, המעוניינים לשפר את היכולות התדמיתיות שלהם בנושא כזה או אחר. בשני המקרים גם יחד. קורסים אלו נועדו להקנות למשתתפים ידע מעשי ותיאורטי בכל הנוגע לאופן יצירת התדמית האישית בקרב הקהל הרלוונטי.

כיום, קורסי יועצי תדמית מועברים ביותר ויותר מכללות ובתי ספר פרטיים העוסקים בתחומי השיווק, הפרסום ויחסי הציבור, וכמו כן, הם נמצאים בתכנית לימוד מורחבות יותר במסגרת תואר ראשון או שני במנהל עסקים, תקשורת ולימודי פוליטיקה ומנהל.

קורס יועצי תדמית- למי הוא מיועד?

קורסים מקצועיים העוסקים בתחום ייעוץ תדמיתי מיועדים לכל אחד ואחת מכם המעוניין לרכוש מקצוע מאתגר ורב-תחומי לחיים. בנוסף, קורסים אלו מיועדים לצוותי ניהול בכירים, פוליטיקאים, סלבריטאים ואנשים פרטיים העוסקים במקצועות התקשורת. קורסי ייעוץ תדמית מיושמים באמצעות הדרכה תדמיתית הממחישה במגוון נרחב של דוגמאות ומקרים את אופן יצירת התדמית, טיפוחה והשפעותיה קצרות הטווח וארוכות הטווח על הציבור הרחב.

יצירת תדמית חיובית לאורך זמן מהווה את אחד האתגרים הגדולים ביותר הניצבים בפני יועצי התדמית המייצגים פוליטיקאים, אמנים ואנשים נוספים הנמנים על מובילי דעת הקהל. לסיכום, תחום ייעוץ התדמית הוא אחד מהתחומים המקצועיים המאגרים והמרתקים ביותר שיש, וזאת בשל העובדה שהוא משלב מספר רב של תחומי עניין ועולם דימויים.

 

הוספת תגובה